Sıkça Sorulan Sorular

Üyeliğinizi yükseltmek için kullanıcı girişi yaptıktan sonra "Üyeliğimi Yükselt" butonuna tıklayın. Açılan sayfada fatura bilgilerini girdikten sonra kaydet butonuna tıklayın, daha sonra kredi kartı bilgilerinizi girerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işlemi tamamlandığında üyeliğiniz "Özel Üyeliğe" yükselecektir.
Üyelik süresi sınav tarihine kadar geçerli olup, sınav tarihine kadar bir kez ödeme yapmaktasınız.
Kredi kartına taksit olmaktadır. Kredi kartınıza göre taksit sayısı değişmektedir. Ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerini girdikten sonra taksit seçenekleri gelecektir.
Deneme sınavları için editörlerimiz, sınav takviminden önce bir takvim hazırlar. Genelde sınava 4-6 hafta kala hazırlanır. Bunun nedeni sınava henüz hazır olmadan gireceğiniz sınav moral bozucu olabilir. Bu nedenle bu durumu gözönünde bulundurarak sınav takvimi belirlemekteyiz. Ayırca adayı olduğunuz sınav ile ilgili konu ve soru sayısını belirtmek koşulu ile kendiniz de deneme sınavı oluşturabilirsiniz.
Sorular alanında uzman editörler tarafından hazırlanmaktadır. Editörler, sınav konularında uzmanlığı, sınav açacak olan kurumdaki yetkinliği vb. kriterler doğrultusunda değerlendirilerek belirlenmektedir.