Satış Sözleşmesi

SATIŞ SÖZLEŞMESİ

1. Kullanıcı; özel üyeliği, sınava ait dönem için satın almış olur. Bu dönem boyunca sınırsız olarak soru çözebilir. Sınav günü, bu hakkınızın süresi dolmuş olur.

2. Özel üyelik satın almış olduğunuz sınava ait satın alınan yıl içerisinde bir sınav yapılır ise özel üyeliğiniz bu sınav gününde sona erer, eğer sınav ilanı yayımlanmadan önce özel üyelik aldıysanız ve sınav o yıl içerisinde yapılmayacak ise, ya da sınavın herhangi bir nedenle iptal edilmesi durumunda özel üyelik satın alınan yıl sonuna kadar geçerli olur.

3. Kullanıcı, satın almış olduğu online üyelik hizmetini, görüntülemediği takdirde aldığı günden itibaren 7 gün içinde iade etme hakkı saklı olmak üzere, içeriğin yetersizliği nedeniyle iade isteyemez ve iade yapılmaz.

4. Satın alınan sınav ile ilgili üyeliğinizin başka bir sınav ile değiştirilmesini istediğiniz takdirde, mevcut sınav için satın alınan özel üyeliğiniz sona erer. Aynı şekilde değiştirilmesini istediğiniz sınava da özel üye olmadan normal olarak geçiş yapmış olursunuz.

5. Özel üyeler, soruları web sitesi'nden ya da mobil uygulamaları aracılığı ile tabletlerden ve akıllı telefonlardan çözmekle sınırlıdır. Bunun dışında herhangi bir materyal gönderimi, çıktı sağlanması talep edilemez.

6. Özel üyelik, üçüncü kişilerle paylaşılamaz ve devredilemez. Bu durumları ihlal ettiği tespit edilen kullanıcıların hesapları dondurulur. Ayrıca kamudagys.com olarak diğer haklarmız saklıdır.

7. Soruları sınırsız çözebilmeniz için sizden istenen bilgileri sisteme girmeniz ve belirlenen ücretleri ödemeniz gerekmektedir.

8. Kamudagys.com bünyesinde kullanıcıların birbirleri ile iletişime geçtikleri mesajlaşma  sayfasında, genel ahlaka ve toplum kurallarına ayrıca diğer sözleşmelerde belirlenen site kurallarına aykırı davrananlar, özel üyelik satın almış olsalar dahi üyelikleri silinir ve bu konuda bir hak iddia edemezler. Ayrıca kamudagys.com olarak diğer haklarımız saklıdır.

9. Kamudagys.com, sözleşmede değişiklik yapma hakkını saklı tutar ancak değişiklik sonrası üyelerini üye olurken kullandıkları e-posta adresine konuyla ilgili bir mesaj gönderme yoluyla  bilgilendirmekle yükümlüdür. Üyelerin sistemde kayıtlı e-posta adreslerini artık kullanmıyor olmaları ya da e-posta adreslerinin geçersiz olmasından kamudagys.com sorumlu tutmaz